voisiko joku kertoa miten saa ladattuu musiikkii tohon kännyy?en oikee tajuu sitä pc-sudiota.oon sen kautta kyl päässy kuuntelemaa biisei mitä mul on koneel mut en osaa siirtää niit luurii?????
e370 pc studio
3
484
Vastaukset
- E65
Unohda Pc-Studio.Käytä luuria massamuistina ja siirrät biisit vaan suoraan sinne
- N1PA
voisin yrittää sitäkin mut en mä löydä tota puhelin mistää koneelt vaik lyö piuhan kii??hermot menee!!
- Samsung osaa
Päivitä PC-studio asennuksen jälkeen valikosta "tools"-"check for updates".
Aseta puhelimesi valikosta puhelin näkyväksi toisille laitteille.
Yhdistä puhelin haluamallasi tavalla valikosta "File"-"connection" jne.
Huomaa, että puhelimen ollessa kytkettynä valmiina tiedostojen siirtoon, Samsungin ohjelman alapalkissa oleva "not connected" teksti on vaihtunut muotoon "connected".
Sitten vaan opettelemaan ohjelman käyttöä.
Ohelman "transfer files"-kautta pääset selaamaan puhelimen valikoita. Multimediamanager-ohjelmalla voit siirtää tiedostoja puhelimesta tietokoneeseen tai päinvastoin. Monia toimintoja voi tehdä kummalla ohjelmalla tahansa.
Ne Samsungin ohjelmat osaavat soittaa äänitiedostoja tietokoneelta, vaikka ohjelma ei ole lainkaan kytkeytyneenä puhelimeen. Sen takia ole tarkkana, että se "connected"- teksti on ilmestynyt sinne ohjelaman alareunaan ennen tiedostojen siirtoyritystä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h562950Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062731Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv382441- 332359
Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.501928Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska151559- 321473
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1051235- 1771203
En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.731060