I bäk ^_^

Goth-Mog

Moogle, eli sinne ja takaisin

Oli synkkä ja myrskyinen iltapäivä. Seisoskelin keskusvankilan viereisellä juna-asemalla poltellen tupakkaa ja siristellen silmiäni kobrannahkaisen stetsonini alta. Junan saavuttua nostin kohteliaasti edellä menevän mummelin laukut vaunuun, tokaisin: ”You owe me one”, ja etsiydyin merkitylle paikalleni. Vierelleni, käytävän toiselle puolelle istahti tismalleen Tifan näköinen tyttö :o (tosin tisut olivat vain D-kuppia), joka ensimmäisen matkustustunnin ajan vilkuili jatkuvasti syvälle sinisiin, mutta edelleen verestäviin silmiini. Vastasin tuohon ilmiselvään parittelukutsuun tuijottamalla myös silmiini. Lopulta hän poistui junasta, suuteli asemalla poikaystäväänsä, hymyili minulle ikkunan läpi söpösti, ja kylmästi jätti minut itkemään. Loppumatkan ajattelin tuota tyttöä hakkaamassa FF7:n väli- ja loppupomoja.

Perille saavuttuani lainasin naapurin Sierraa, suunnistin kaverini (joka näyttää tismalleen Tifan tisseiltä) mökille. Kellutin kreikkalaiselta patsaalta perittyjä pakaroitani järvessä, saippuoimme selät ja munat ja annoimme lehtokurpan huutojen säestää yöllistä nahkadippailuamme. Sain ongella kalan ja kangella Olan. Kala taisteli kovasti vastaan. Vastalla hakkasimme selät ja peput punaisiksi. Suuria nuotioita, lämpimiä iltoja, vastuutonta veneilyä ja hinttarimaista tappituntuma-saunontaa, kiloittain kuollutta & liekitettyä eläintä tai sen peräreiän ympärystää, 2 korillista oluttuotteita, 2 pulloa Palacio del Condea, 6 pulloa Otto-tentaclea (eli punkero-lolloa), pullo Pohjanpoikaa, pari desiä verta (kehosta vahingossa poistuneena) ja puolikas tomaatti (kehoon vahingossa sisäistynyt). Saldo fyysisesti miinuksella, mutta psyykkisesti sitäkin enemmän miinuksella.

Myös muutama kaupunkilomapäivä mahtui kalenteriin. Kotimatkan nukuin ja haisin pahalle. Kotona tartuin yli viikon tauon jälkeen kitaraani, nukahdin se sylissä sängylle ja sain yöllisen orgasmin, jonka seurauksena jouduin aamulla puhdistamaan soittimeni kuumalla vedellä. Kitaralle riitti pelkkä pyyhkiminen kun siinä on jo paljon muutakin paskaa.

Oikeasti kivointa oli, kun tein pussikeiton tavallisen veden sijasta kivennäisveteen :

5

672

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • diapolos

      Romantiikkaa, rappiota, alastomuutta, saunaa, siemen syöksy ja alkoholia. Eeppisen fantasiapelin ainekset. Niin ja munan dippailua.

    • BubbleGirl

      Mahdottoman äijän kuuloinen loma. Kiva, että oli kivaa. Hyvin vietetty loma!

    • MyKey

      En jaksanu lukea. Liekö mitään lukemisen arvoista? Joku samoja aatteita ja munaa kannattava kertokoon.

      • Goth-Mog

        Minäki voisin alkaa vastaamaan "en jaksanu lukea" kaikkiin niihi viesteihin, mitä en jaksa lukea. Onhan siinä ihan vitusti hommaa, mut enköhän selviä.

        Mitä aatteita ja munaa kannatat?


      • MyKey
        Goth-Mog kirjoitti:

        Minäki voisin alkaa vastaamaan "en jaksanu lukea" kaikkiin niihi viesteihin, mitä en jaksa lukea. Onhan siinä ihan vitusti hommaa, mut enköhän selviä.

        Mitä aatteita ja munaa kannatat?

        Vai kandeeko sittenkään? Odotan vain ihmisten tiedonjanon olevan kyltymätön mielipiteideni osalta. Siksipä ilmoitan kaikkiin triideihin luinko ne, vai en. Joskus jätän hassusti kertomatta suoraan, mutta vastaus on viestin sisällä ;)

        Kannatan saatananpalvontaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      86
      5269
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      78
      4704
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      111
      2997
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      86
      2933
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      23
      2494
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      61
      2039
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      24
      1901
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1523
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      114
      1439
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      185
      1318
    Aihe