Niin,eli onko ketään löydetty hengissä?
Tai kuolleena,keitä?
Olen vasta pari jaksoa katsonut,eikä infoa ole kertynyt,joten anteeksi jos kysymys tyhmä?:(
Mietityttää vaan ja kamalaa jos sattuisi omalle kohdalle!!:(
Onko kukaan Kadonneet-ohjemassa "etsintäkuulutettu" löydetty hengissä?
13
3244
Vastaukset
- - - -
Tämän illan ohjelma oli niin järkyttävä . . toivottavasti joku ratkaisu löytyy ja äiti lapsineen voi jatkaa elämäänsä eteen päin
- miettii.......
Siis mitä niille tapahtu. Halvaantuko ne jotenkin vai mitä? Pistäskös niitä vähän tuupata?
- mitä se sitten tarkoittaakaan
Ei siinä mitään hätää. Ne on kato muuttunut tollasiks astraalihahmoiks ja vaeltelee nyt ilman matkalippuja missä lystää. Karibialla ja tolleen
- tyhmä.
En muista, että ketään Kadonneet-ohjelmassa etsittyjä olisi löytynyt. Poliisi-tv:ssä ilmoitettuja kyllä löytyi, ihmeteltävän usein vielä ilmoituksella "tapaukseen ei liity rikosta". Eli kait noissa jutuissa oli kyseessä itsemurha/sairauskohtaus/tapaturma.
- mikä tän palstan nimi on
Ei niitä tietenkään ole löydetty, kun ne on kadonnu, idiootti.
- Tiitu
mikä tän palstan nimi on kirjoitti:
Ei niitä tietenkään ole löydetty, kun ne on kadonnu, idiootti.
Mitäs siinä idiootiksi nimittelet toisia.Idiootti taidatkin olla sinä itse!?.Jos aihe ei sinua kiinosta,niin mene ihmeessä muualle päätäsi aukomaan. Anna muiden esittää asiallisia kysymyksia ja vatvoa niitä rauhassa. Onko se sinusta hankalaa ymmärtää,että jotkut saattavat aidosti olla kiinnostuneita näiden kadonneiden kohtalaoista??
- edes sellainen
Tiitu kirjoitti:
Mitäs siinä idiootiksi nimittelet toisia.Idiootti taidatkin olla sinä itse!?.Jos aihe ei sinua kiinosta,niin mene ihmeessä muualle päätäsi aukomaan. Anna muiden esittää asiallisia kysymyksia ja vatvoa niitä rauhassa. Onko se sinusta hankalaa ymmärtää,että jotkut saattavat aidosti olla kiinnostuneita näiden kadonneiden kohtalaoista??
Miten se meni. Se koira älähtää, johon kalikka kalhtaa...?
Ja todella: on vaikea ymmärtää, että joku henkisesti normaalilla tasolla oleva ihminen jaksaa illasta toiseen vatvoa tommosta paskaa..
Kyllä elämän täytyy OLLA TODELLA TYHJÄÄ, jos ei ole muuta kuin näiden kadonneiden vatvominen.
Tämä kansakunta on menossa kohti tuhoaan jos edustat keskivertokansalaista.
- Miss Marple
yhtään ohjelmassa esitetyistä tapauksista ei ole saatu ratkaistua. Tähän on luultavasti tarkoituksella valittu näitä hankalampia tapauksia, jos yleisöltä tulisi ratkaiseva vihje.
- järkess Marple
Ja vihjeitähän piisaa. Mie ainakin uskon, että luulen todennäköisesti ja ehkäpä välttämättä, että monikin keksii teorian, jossa ei ole häntää eikä häntäpäätä.
- asiat yleensä ratkeaa
järkess Marple kirjoitti:
Ja vihjeitähän piisaa. Mie ainakin uskon, että luulen todennäköisesti ja ehkäpä välttämättä, että monikin keksii teorian, jossa ei ole häntää eikä häntäpäätä.
Vika voi muuten oikeesti olla siinä, että ne käyttää enempi häntää kun päätä. Hyvä oivallus. Mä uskon tohon nyt.
- Penanaali
..ohjelmalle jos sen avulla löytyisi kadonneita..
Noita risteilykatoamisia on nykyään aika paljon,se on yksi itsarin teko mahdollisuus...
(kuullut luotettavalta taholta että muutama tämän vuoden "katoaminen" laivalta on juuri ollut sellainen..)- siis mageeta
Tämä on vain mainoskikka, ja uskon että joku löytyy vielä tämän ohjelman "ansiosta" ja katsojaluvut singahtavat tähtiin.
- Clara Wappen
että Varpaa haettiin ja se löytyi mutta eri syystä? ei ohjelman avulla kai kuitenkaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614283Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653487Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541817Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251707Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2981443Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133950Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235863en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115852Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18849