Tekken 4

Mä olen pelannut tekken neljä pelissä story moden ja arcade mododen läpi kaikilla pelaajilla, mutta mä en ole vieläkään saanut niitä kaikkia äijiä missä ne ovat? Vastatkaa!
5235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kieltämättä aikas outo juttu, nimittäin kun mullaki on toi peli ja siin mun pelis ainakii on silleen, et kun mä oon pelannu vaikka Christiellä sen storymoden, ni sinne "THEATHRE MODEEN" pitäs tulla siitä Christiestä filmipätkä ja uus hahmo.
Eli pelaa kokeeks jollaki se storumode ja mee sit kattoo tosta theatre modesta onko siitä hahmosta tullu sitä filmipätkää Ja kato sit onko tullu uutta hahmoo.

ps.Kokeile myös vielä sitä Arcadee, jos siihen vaik tuli8s joku hahmo. Ai nii, viel tiedoks et
mulla ainaski on silleen et heti ku on pelannu jollaki vaik arcaden, ni sen uuden hahmon pitäs tulla sinne....

Äänestä

Se sun peli on paska!!!!!!

Äänestä

sun ei tartte vetääkkö se yhdellä miehellä se
läpi. mutta sun täytyy voittaa KAIKKI perfektiivillä.

Äänestä
  • ..kyllä mäkin olen omaan peliin saanu kaikki äijät vaikka en tod. päässy kaikkia vastuksia läpi perfectillä!!! oiskohan nyt kuitenkin niin että pelissä on oikeesti jotain vikaa,tai sitten et koneen mielestä oo pelannu kaikilla hahmoilla story modea läpi;mullakin hävis sieltä theatre modesta joidenkin hahmojen ne tarinan päätösosat,vaikka olin kyllä ihan varmasti jo kerran pelannu niillä läpi..

    Äänestä

  • hgj kirjoitti:

    ..kyllä mäkin olen omaan peliin saanu kaikki äijät vaikka en tod. päässy kaikkia vastuksia läpi perfectillä!!! oiskohan nyt kuitenkin niin että pelissä on oikeesti jotain vikaa,tai sitten et koneen mielestä oo pelannu kaikilla hahmoilla story modea läpi;mullakin hävis sieltä theatre modesta joidenkin hahmojen ne tarinan päätösosat,vaikka olin kyllä ihan varmasti jo kerran pelannu niillä läpi..

    Nyt mulla vois olla kaikki äijät siinä pelissä kun niitä oli sillain toisten pelaajien alla
    Mun Tekkenin äijät: Heihachi, Jin, Compot, Eddy, Christie, Kazua, Miharu, Xiaoyu, Violet, Lee, King, Whoarang, Law, Julia, Paul, Panda, Kuma, Yoshimitsu, Brian, Nina, Lei, Marduk ja Steve
    Onko tässä kaikki?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Auttakaa kirjoitti:

Mä olen pelannut tekken neljä pelissä story moden ja arcade mododen läpi kaikilla pelaajilla, mutta mä en ole vieläkään saanut niitä kaikkia äijiä missä ne ovat? Vastatkaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu