Eli tässä ois 3 kierroksen otteluparit jotka arvottii tänään.
* MESTARIEN LIIGA 2007-08 *
3. KARSINTAKIERROKSEN OTTELUPARIT
Liverpool - Toulouse
Arsenal - Sparta Praha
Valencia - Debreceni/Elfsborg
Sevilla - AEK Ateena
Benfica - Köbenhavn/B. Jerusalem
Ajax - Zilina/Slavia Praha
W Bremen - Domzale/D. Zagreb
Celtic - Spartak Moskova
Zaglebie/Steaua B - Hafnarfjördur/BATE
Lazio - Dinamo Bukarest
Rangers/Zeta - Crvena Zvezda/Levadia
Pjunik/Shakhtar - Ventspils/Salzburg
Sheriff/Besiktas - Z~rich
Anderlecht - Fenerbahce
Dynamo Kiova - Genk/Sarajevo
TamU /Levski - Astana/Rosenborg
harmi ku tamulle jos pääsee jatkoo tulee vaan rosenborgin tasone vastus, ois tullu vähä lipputuloja jos ois tullu esim. arsenal,liverpool,valencia,sevilla,AEK Ateena tai vaikka weder Bremen. toi anderlecht federbache on aika jännä pari! ja sitte on myös
Sevilla - AEK Ateena. aika jännä.
Mestarien liigan 3.kierroksen otteluparit
4
383
Vastaukset
- ----------
no sepä onkin suuri harmi että ei tullu tamulle kaikkein vaikeinta vastusta kolmannelle kierrokselle! ;)
- Nimetön
hieno juttu että pääsee sinne lohkovaiheesee ;) ja onha se kivempaa saada kunniaa koska raha on vaa rahaa.. syön sanani takasi :)
onnea tamulle vaa illan matsiin! (joka päättyy 0-1) - ------------------
Nimetön kirjoitti:
hieno juttu että pääsee sinne lohkovaiheesee ;) ja onha se kivempaa saada kunniaa koska raha on vaa rahaa.. syön sanani takasi :)
onnea tamulle vaa illan matsiin! (joka päättyy 0-1)...että sen kun vielä muutat tulosvetoos että 1-1 se päättyy niin asiat sulla hyvin! ;)
Ja tamulla myös koska jatkoonhan se riittää - joutuu harkitseen jo matkaa Tampereelle!
- nakkisissi
"harmi ku tamulle jos pääsee jatkoo tulee vaan rosenborgin tasone vastus, ois tullu vähä lipputuloja jos ois tullu esim. arsenal,liverpool,valencia,sevilla,AEK Ateena tai vaikka weder Bremen. toi anderlecht federbache on aika jännä pari! ja sitte on myös
Sevilla - AEK Ateena. aika jännä."
Vitun mieshuora! Tärkeintäkö olisi nähdä vaikka "weder Bremen" Ratinassa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1963611Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii572257Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3762220- 432092
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321501Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931251Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul4781223- 541213
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1211073- 621043