Ketään lähdössä/kokemuksia ko. hotellista??
Saga Nova
1.9.2007---->
31371
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olin vuosi sitten. Allasalue ihan ok; paitsi että haisi melko pahalle. Huoneiden ovisilmät käännetty toisin päin, siten että käytävältä näkee huoneeseen - vinkki: tunge paperia ovisilmään. Huoneiden ovet aukeavat tönäisemällä. Meidän huoneen tallelokero oli rikki, joten jouduimme kantamaan omaisuuttamme koko ajan mukanamme. Hyvä niin, sillä meidän lomamme aikana (huhujen mukaan) oli useampaan huoneeseen murtauduttu ja tallelokerot rikottu ja ryöstetty. Ainakain yksi norjalaisperhe menetti kaikki rahansa ensimmäisenä päivänä. Tämä kaikki siis tapahtui huhujen mukaan.
Baari ok vaikkakin melko kallis. Baarin henkilökunta mukavaa.
Millainen meininki tällä hetkellä hotellissa..? olis kiva kuulla joltakin sieltä palanneelta. Ollaan menossa 21.9 ja vähän jäi mietityttämään eräät kokemukset joita oli ollut viime vuonna..
palannut Saga Novasta. Meno oli varsin rauhallinen hotellissa, lienee kääntynyt asiakaskunnan ikä 60:n rajamaille heti syyskuun ensimmäisen pvän jälkeen. Hotelli sijainti on hyvä, siitä pisteet. Hotellista ei muutoinkaan mitään valittamista. Rohkeasti matkaan vain!