Näitä vuoden 2003 juttuja. Se sheriffi Sari on tosi hyvä. Hän kirjoittelee tänne usein jotain ja lukee niitä juttuja toisinkuin tämä tämänpäiväinen sheriffi. On minusta surkea ei pahalla. Ottakaa kantaa ja kommentteja ja sheriffi tekee työtään eikä vain ole tyhjänpanttina jos edes käy täällä. Perkele!
Lukekaapa ja mukamas sheriffikin lukee
Vaikka
1200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
jaa-a,minustakin sheriffin pitäisi käydä näillä sivuilla,olen sinun kanssa samaa mieltä,täällä pitää olla sellainen sheriffi,joka käy täällä ja tekee omat työnsä niin että vastailee sitten hyvin kysymyksiin,mutta jotkut ei vain tajua... =(
minusta voisikin tulla sheriffi,käyn täällä nykyään joka päivä,koska pidän eläimistä tosi paljon,itse omistan, 1 hamsterin,2 kissaa,1 koiran ja kaloja,kani kuoli pari viikkoa sitten,mutta niitä ei kannata muistella,ainakin voisin olla kokenut eläinten hoitaja,mutta enhän minä sitä päätä:)