Siinä on sapuskaa kunnolla ja voi olla hyvääkin, en ole maistanut. Metästäkää vaikka salaa ja olkaa kovia ! ! ! IHAN SAMA ! Eihän teistä ole muuhun , vai onko muka ? UGH OLEN PUHUNUT !
Menkää metsälle
ja syökää karhun paskaa
4531
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
enkö muka ole,tule tänne jos uskallat?uhopuuroo olen juonut koko illan.paskkaa syön vit...vaikka ommaa jos siitä on kiinni.per...meisseli!ja voimasana.ootko ite syönny ies rusakon sontaa,kaopungin vetelä?
mitä tarkottaa etelän vetelä ? Mietin sitä , ja tuntuu siltä, että meinaat etelän ihmisiä ? Oikeesti ei tarvitse uhota, ihan turhaa, menee hukkaan energiaa.
ihan pääsit asian ytimeen.juuri ala-suomalaisia tarkoitin.tutustuin tähän rotuun asuessani6 vuotta ala-päänkaupungissa.sieltä haluaa vain koko ajan pois.
on niin alhaalla, kun kaikki maalaiset tänne tuppaa, mutta sit kun taidot ei riitä ja rahat loppuu ni kyllä se routa porsaan kotiin ajaa..