Ihastus..

Pikku_Piru

Ei ole seksitarina, mutten jaksanut etsiä muuta paikkaa.. Toivottavasti ymmärrätte.

Katselin koulun ikkunasta syyskuista päivää. Vesipisarat valuivat pitkin ikkunaa. Ihastukseni Jussi kulki juuri kentän poikki, oli kai menossa kotiin. Hänellä oli tummat, keskipitkät ja hiukan kiharaiset hiukset. Huokaisin syvään. "Mitäs täällä haaveillaan?", kysyi Tiia, bestikseni, ilkikurisesti, vaikka tiesikin jo, ketä katselin. Hymähdin jotain vastaukseksi. Tiiakin oli ihastunut Jussiin, mutta Jussi ei välittänyt hänestä niin paljoa kuin minusta. Tiia kyllä soitteli koko ajan Jussille, minä taas en, koska olin vitun ujo. Kirosin arkuuttani hiljaa. Tiia lähti omalle paikalle ja soitti taas Jussille. En kuullut mitään puhelusta.

Vihdoin kellot soivat. Lähdin tarpomaan sateessa kotiin. Asuin Jussin lähellä, joskin tien toisessa päässä. Jouduin kulkemaan Jussin talon ohitse. Samassa kännykkääni saapui tekstari. Huokaisin ja katsoin keneltä se oli. Janilta, meidän luokkalaiselta tyypiltä, Jussin bestikseltä. Mutta he olivat kylläkin eri luokilla, mutta onkos sillä väliä. Luin viestin, jossa luki: Jussi taitaa olla vähän ihastunut suhun.. T:Jani PS: Kyllähän se Tiiastakin hiukan tykkää..
Masennuin. Tiesin, että viesti oli valetta. Jani minuun oli ihastunut.

Herätyskello pirisi vaativasti. Tönäisin herätyskelloa ja käänsin kylkeä. Jatkoin sikeästi unia, vaikka tiesin, että myöhästyisin koulusta.
Heräsin sitten kymmeneltä. Puin nopeasti päälle ja lähdin kävelemään kouluun. Huomasin, että Jussin pyörä oli pihassa. Ihmettelin hiukan, sillä meillä oli Laamaa(laajaamatikkaa kaikkien 7 luokkalaisten kanssa, jotka halusivat siihen.) Siinä samassa Jussi pyyhälsi kiroillen ulos. "Hei.." tokaisin. "Ai moi.. Ootko säkin myöhässä?" Jussi kysyi hiukan ihmetellen. "Joo.. En jaksanut herätä.." mutisin. "Tuu ritsille, niin voin viedä sut kouluun!" Jussi pyysi. Nousin hiukan ihmetellen Jussin tarakalle(eli ritsille).

Koulu sujui tavallisesti, lukuunottamatta miljoonia kysymyksiä Tiialta, joka näki minut ja Jussin.

Jouduin jäämään jälki-istuntoon, koska olin myöhässä. Vitutti. Olin sopinut koulunjälkeen meneväni Tiian kanssa tallille, muttei siitä mitään tullut. Opettaja nyt oli tuollainen. Kului kaksi tuntia. Opettaja antoi minun vihdoin mennä. Ryntäsin iloisesti ulos ja lähdin juoksemaan kotiin. "Odota!" Kuulin takaani tutun äänen. Jähmetyin siihen paikkaan. "Kelpaisko kyyti?" Jussi kysyi. Hymyilin vaan ja hyppäsin taas Jussin ritsille. Jussi ajoi pihaansa ja kiskoi minut mukaan sisälle. "En mä voi tulla.. Jos joku näkee.." vastustelin, mutta Jussi vakuutteli, ettei sisällä ollut ketään. Jussi alkoi suudella minua. Ensin epävarmasti, mutta sitten vaativasti. Hämmästyin hiukan, mutta aloin suutelemaan Jussia. Samalla Jussi hieroi selkääni. Se sai kylmänväreet kulkemaan selässäni. Sitten..(Jatkuu, jos joku haluaa)

6

4770

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pikku_Piru2

      Jatka ihmeessä.. Ei haittaa, vaik ei ookkaan seksinovelli..

      • Pikku_piru3

        älä vitus


    • Anonyymi

      Jatka. JATKA

    • Anonyymi

      Spedellä taas jutut ku juosten kustuja buaahaa

    • Anonyymi

      Jatka

    • Anonyymi

      H­­ei! Om­­a str­­eam. Sisää­­­nkäynti kaiki­lle, jotk­­a haluav­­at pi­­tää ha­­­uskaa 👉 http://1lingo.com/H/U6p0J3

    Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois

      Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie
      Maailman menoa
      254
      5856
    2. Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia

      Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta
      Maailman menoa
      45
      3862
    3. Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat

      Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom
      Maailman menoa
      35
      3231
    4. Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?

      Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole
      Maailman menoa
      60
      3119
    5. Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!

      Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut
      Maailman menoa
      166
      2962
    6. Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa

      Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava
      Maailman menoa
      40
      2780
    7. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      92
      2757
    8. Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki

      Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin
      Maailman menoa
      75
      2444
    9. Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa

      ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt
      Maailman menoa
      77
      2068
    10. Abdullah iski Citycenterin vessassa

      Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html
      Maailman menoa
      196
      2057
    Aihe