mauri k

hei olen todella kin jumissa pelissä voisitteko auttaa ensimmäisessä kentässä ,suurien porttien luota en poääse eteen päiten ,kiitos jo etu-käteen t.voo muri
2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mistä pelistä on kysymys???????

Äänestä
  • hei ai niin pelin nimi unohtui :¤ pelin nimi on PAL .olen jumissa ekassa kentässä missä mennään eläimen laisella haholla eteen päin sivuttain ,kiitos avusta t.voo mauri

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olen jumissa pelissä auttakaa kirjoitti:

hei olen todella kin jumissa pelissä voisitteko auttaa ensimmäisessä kentässä ,suurien porttien luota en poääse eteen päiten ,kiitos jo etu-käteen t.voo muri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu