veli pöllii mun

pikkareita

Ja rintsikoita. Oon 15 ja veli 17. Se näyttelee niitä kavereilleen ja kehuu et se saanu joltain. Äiti ihmettelee aina kun ruinaan siltä rahaa et sais ostettuu uusia.

7

5009

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nolaa

      kun äiti menossa siivoo ni pistä pikkarit tyynyn alle tai lattialle..varmista että niissä on sun nimiXDDDD

    • hö?

      Ja toi yks vinkki, et nolaa se, on hyvä.

      Kantsii keksiä erilaisia juttuja ja käyttää kaikki tilanteet hyväksi.

      Osta vaikka kirppareilta tai alehalleista jotain ison mamman käytettyjä rintsikoita ja pikkareita ja piilottele niitä veljes kamoihin.

      Kyllä naama venähtää kun lätkäkassista tai koululaukusta löytyy pukuhuoneessa tai luokassa kokoa XXXXXL puuterinväriset pikkarit. Tai pyhäpuvun taskusta tädin synttäreillä. Tai mopon tankista. Tai mistä vaan.

      Kun olet saanut ehdollistettua perheesi, sukulaistesi ja naapureittesi mieleen "veljesi = naisten alusvaatteita", niin sitten voitkin ripotella niitä ihan mihin vaan, vaikka keskelle pihaa tai tunkea naapurin postilaatikkoon. syyttävä sormi osoittaa kuitenkin veljeäsi.

      Kun juoni alkaa paljastua niin odota että veikka tulee jostain illanvietosta niin väsyneenä että simahtaa samantien, pistä pojalle rintsikat tai pökät päähän, ota kuva, ja lähetä hemmon kavereille.

      Muista myös piilottaa veikan omat kalsarit.

    • lolololo

      pölli sen boxerit ja näytele niitä kavereilles ja sano et sait munaa

    • voi lol ;D

      ei taida veljes olla kovin haluttu, ku kaverit ei usko muulla tapaa, ku näyttämällä alusvaatteita. :D hahaha. ei vittu miten säälittävä kundi. ;)

    • gmail=on=paras

      no veljesi haistelee niitä sun pikkareita ja himo kasvaa ja kasvaa.... kunnes se tulee sun luokse kulli paljaana ja haluaa PANNA SUA!!!!

      • -mape-

        ens kerralla ku sil on kavereita ja tiedät että sil on sun alusvaatteita ni astele sen huoneesee ja sano : ''haluisin mun alusvaatteet takas toi on tosi ärsyttävää ku viet niitä''

        noi muutama vinkki tos tokas kommentis oli tosi hyvii kokeile niitä ja tsemppii säälittävän veljen kaa


      • vaan

        Anna sille sitä pimpsaa sitten ku se haluaa


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      33
      3154
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      44
      1569
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      19
      991
    4. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      32
      969
    5. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      59
      943
    6. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      22
      938
    7. Tuli vain mieleen

      että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -
      Ikävä
      37
      850
    8. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      36
      803
    9. Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!

      Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os
      Maailman menoa
      173
      793
    10. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      48
      709
    Aihe