ja niin tyttö vietteli

naiseuden ihme

Ennen postumistaan pukukopilleen tyttö pyysi jättämään alushousut ja rintaliivit pois.

Ostimme jäätelöt kahviossa. Tyttö sanoi minun syövän tuutia kuin penistä hyväillen, katsoin hänen kielensä leikkiä, ensin hän lipoi pintaan vaon ja pyöritteli kieltään kuin huulilla katsoen tiivisti silmiini. Toisen jalkansa hän oli nostanut vaivihkaa tuolille joten sain nähdä kuinka tuo suloinen nuppu taas kimmelsi kasteessa ja aukoili terälehtiään. Hän kysyi enkö silloin havainnut kutsua kun hän tutki minut jalkapohjiani hieroessaan. En silloin vielä ymmärtänyt, vasta tänään kehoni kertoi vastasin ja pyöräytin jäätelöä hänen rusottaville terälehdilleen.

Voi sinua , nyt saat siistiä minut hän sanoi nousten ylös. Poistuimme ulos ja livahdimme rakennuksen seinustalla kasvavien syreenipensaiden taakse.

Minulla meni jalat hyytelöksi ja putosin polvilleni hänen nostettua hameensa ylös. Kunka kauan olisin vain katsellut tuota ihanuutta. Tiukka nipistys kivistävillä nänneilläni ja tuima komento: puhdista huolella palautti minut toimimaan. Tein kuten hän oli jäätelöllään näyttänyt ja puhdistuihan vuolaasti virraten.

Ei vielä tässä hän sanoi vetäen minut tiukasti syliinsä. Puseroni hän laski rintojani suudeltuaan alas, näykkien vielä nännejä päältäpäin. Tiedätkö , näihin minä hullaannuin aivan heti hän sanoi.

Minne menemme kysyin -hän vain hymyili. Poikkesimme kaupassa , ostimme mansikoita ja kermavaahtoa, hedelmiä, patonkia, tuorejuustoja ja juotavaa.

Jokirantaan- me menemme joen rantaan. Hän taitteli kepillä kasvustoa sivuun ja kävi nostelemassa ne kuin takaisin pystyyn sieltä alkupäästä , levitti huovan sammmalille jota kasvoi vesirajaan antavan laakean kiven päällä. Tässä on meidän lempemme pesä , eikö.

Hän painoi minut makuulle, riisui puseroni ja istuutui viereeni syöttäen mansikoita joihin pursotti kermavaahtoa päälle. Hän maalasi rintani mansikoilla ja vaahdotti niitä nuollen kaiken pois. Milloinkaan aikaisemmin ei rintani ole olleet niin paisuneet kuin hänen huultensa tekeminä. Ja kuinka polttavat jäljet hänen käsistään jäivät kaikkialle mihin kosketus siirtyi.Häpyni sykki sydäntäkin vahvemmin janoten jotakin ja jokainen säie minussa tunsi sen minkä sormenpäillä itseeni siirsin sivellessäni tuota mahlaa vuotavaa sykkivää huuliparia ja kuumaa onkaloa niiden välissä. Painoin hänet makuulle ja vastasin hänen kutsuvien huultensa suudelmaan, tutkien jokaisen poimun , varovasti hipaisin kielellä helakan punaista nupuraa, imaisin hitaasti hänet kokonaan ja ujutin kieleni häneen , liikuttelin syvälle sisään ja pitkiä lipaisuja huulilla.
Annoin mahlan vuotaa yli ja sivelin , nostin pakaroita ylös ja imin kaikken pois. Voitko painaa sormea sinnekin , ihan vähän vaan hän pyysi ja taas valutin simpukanlientä alemmas ja ujutin etusormea sisälle nupuraa villisti lipoen.

Huulensa kuin imeytyivät huuliini jalat kietoutuivat miltei kuristaen kaulalle ja vartalo kohottauti ylemmäs joten seisoin lopulta polvillani ja hän lypsi kieltäni ja ynähteli kuin vasikka.

Irroittaen jalkansa hän veti minut päälleen, suutelimme tutkien ja minua miltei itketti tunne että olin osanut tuottaa hänelle hyvän olon.

Kuin käärme hän liukui vartaloani alaspän näykkien ja suudellen, vetäen lientäni vastsalle ja rinnoilleni, heiluen edestakaisin sylini ja rintojeni välillä.Haluaisin tutkia tämän pulppuavan lähteen ja haluan syödä rintasi , kaikki samalla kertaa hän mutisi kasvot märkänä. Imi rintoihin sinelmiä ja sukelsi syliin kieppuvana kielenä , otti nupuran huuliensa väliin ja yllätti minut pikaisella pamauksella.

Hän oli koettanut peittää suuni hiljentääkseeen minut , mutta keskittynyt sitten katselemaan laavan roiskumista.

Koetko aina noin voimakkaan hän kysyi. En aina, mutta äänekäs kai olen vastasin ja samalla katselin ympärilleni. Ei täälä kukaa liiku , paitsi tuolla vastarannalla on pieni saunamökki , josta joku mies kiikaroi varmaan nytkin, käyn täälä joskus kuin näyttämässä kuinka hyvää voi antaa itselleenkin ja samalla kyllä nautin suunnattomasti kun huomaan ,että joku katselee.

Söimme hieman ja juttelimme niitä näitä ahmien toisiamme silmillämme ja jatkoimme syttyneen palon sammuttamista. Huomasin kiihottuvani ajatuksesta mahdollisesta katselijasta.

1

9180

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kiihottaa

      Tykkään käyttämistäsi sanoista, mutta penis ja mies katselemassa veivät multa kyllä kiihkoa alas...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      170
      2071
    2. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      37
      1455
    3. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      132
      1154
    4. Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden

      Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe
      Ikävä
      56
      902
    5. olisit voinut mies edes

      Pyytää anteeksi 🙏🫶
      Ikävä
      55
      846
    6. Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.

      Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol
      Maailman menoa
      250
      814
    7. Kääminsä polttanut taksi suomussalmella

      Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen
      Suomussalmi
      20
      782
    8. Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."

      Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S
      Tanssii tähtien kanssa
      18
      735
    9. Aina ku nään sun kuvan

      Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭
      Ikävä
      58
      713
    10. Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis
      Maailman menoa
      198
      634
    Aihe