Ei taida kiinnostaa monia motoristeja paskan vertaa, mutta tässä se on:
"ALINOPEUS"-testi. For You!
"Alinopeus"-testi löytyy täältä:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=95&conference=531&posting=22000000028204637
Mikäs toi on?
8
910
Vastaukset
- Rami "Ramses"
Kannattaa katsoa. Ihan hyvähän se oli!
- hevonperse
Tää mulkku jaksaa linkittää hönöjuttujaan joka saatanan foorumilla. Vastaa omiin kysymyksiin. On pissaa päässä, tai sitten ei ääliö vaan ymmärrä, että jos haluaa katsella liikennemerkkejä, tai todeta "alinopeuden", voi niitä lähteä maantielle katsomaan.
Teveisiä vaan sinulle Carcar eli liikenneope eli serkkupoika tai mikäs tää on. Toi on todella mautonta. 632. kerta sana alinopeus, mainittuna Suomi24 Foorumissa.
- paikalleen!
Ihan hyviä keskustelunpohja toi testi. Nyt siellä on vastauksetkin:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=95&conference=531&posting=22000000028248078 - Mopoguzzi
Kysymykset oli hyvät. Niin perkeleesti viljellään jotain "alinopeus" tarinaa, Noilla sitten katotaan vähän miksitä on tai ei oo. Jos noista joku motomies ottaa pulttiinsa niin ottakoon - keskenkasvuinen.
- pääasiassa autoilija
Ajelen kuitenkin pääosin autolla. Minusta ne kyllä selvitti hyvin sen, ettei olemitään selvää kaikkiin olosuhteisiin sopivaa rajaa, jota hitaampi ajo olisi,jotakin "alinopeutta".
- vaikeamman
pääasiassa autoilija kirjoitti:
Ajelen kuitenkin pääosin autolla. Minusta ne kyllä selvitti hyvin sen, ettei olemitään selvää kaikkiin olosuhteisiin sopivaa rajaa, jota hitaampi ajo olisi,jotakin "alinopeutta".
kuin joka sinulla on.
- M.Ahola
Sopii kyllä pyöräilijöillekin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18313718
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1585493Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454960Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1563734Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska402863Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1282042Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1201811Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3721707Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1121560Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1371525