lämmin kesä paljon kauniita naisia eikä määrää kukaan mitä teet. ja pesääkin tullu ihan kivasti...oman itsensä herrana on taivaallista olla. talvi kun tulee niin jos sit vaki köllykän ottais.
ihan siistii
9
2270
Vastaukset
- Homma.
Jos pesä on pääasia.
Elämä kokonaisuutena ei vaan sinkkuna ole ihan yhtä täydellinen kuin parisuhteessa.
Tsemppiä sinne.- päärsiintyny
joku aika sit ja nyt vaa maisteltava muita miisuja,,,parisuhteen aikakin taas joskus koittaa ja tuntuu hyvältä. ei nyt
- hyvä..
päärsiintyny kirjoitti:
joku aika sit ja nyt vaa maisteltava muita miisuja,,,parisuhteen aikakin taas joskus koittaa ja tuntuu hyvältä. ei nyt
ja vielä kerran hyvä...parisuhde on perseestä!
Ihanaa nauttia komeista miehistä ja intohimosta! - Ollut vaan
hyvä.. kirjoitti:
ja vielä kerran hyvä...parisuhde on perseestä!
Ihanaa nauttia komeista miehistä ja intohimosta!Vääriä miehiä.
Kun on parisuhteessa intohimoisen komean miehen kanss, niin ei tarvi lähteä merta edemmäs kalaan.
- sinä se yksinäinen
joka kuvittelee
- en enää
siis yksinäinen. nyt oon kaksinainen! elämää antaa ja elämä ottaa eka otti sit anto!
- olla luu hukassa
kirjoitttajalla. itse kokenut kyllä todella karusti kun pitkäaikainen suhde on päättynyt. ja tekis ihan mitä vain saadakseen asiat korjattua ja kuntoon. eipä tää yksin olo kauheen hääviä ole ja kun viel tunteita aivan liikaa...mutta elämä jatkuu kun on pakko. jäädytettävä vain ittensä tosi kovaksi ja ajateltva aivan muita asioita...silti sattuu joka hetki ihan sikana.
et jos kerran tähänkin asti niin miksei tästä eteenpäin...aika osuva laulu! - tiia 69
kun ei saa muuta.
- ...a
vaan haluamisesta lapsi rakas.
ihan jokainen saa mut ihan jokainen ei halua keltä vaan!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14510820
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485393Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p414135Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323612Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352664Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591582Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981577Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?741435Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311396