Minä vuonna sims 3 mahtaa tulla suomeen? Itse olen suuri sims fani ja odotan kamalasti!
Sims 3
7
733
Vastaukset
- Napsutti
Se tulee tämän hetkisten tietojen mukaan vuonna 2009 ensimmäisellä neljänneksellä, eli ennen huhtikuuta =)...viel on kauheesti odottamista!mä veikkaan et ton seuraavan lisäosan eli sen matkahomman jälkeen tulee viel yks lisäosa ennen tota sims3 sta!
- aneleisse
Mikä matkahomma? Onko se jokin lisäosa ja mistä tiedät?
- S.T
Bon voyage tarkottaa kyl Hyvää matkaa eikä matkoilla mut en sit siitä suomen kielisestä nimestä tiiä.. hmm....
- simssims
lue noita edellisiä juttuja tai mene snootysims tai radosims sivulle siellä löytyy suomenkielistä tietoo siitä.
- Muskottipähkinä
Sims 3 virallisen tiedotteen mukaan saapuu markkinoille keväällä 2009 - mutta Snootysimsin epävirallisen tiedon mukaan jo talvella 2008: mahdollisesti se siis suunnataan joulumarkkinoille:)
- runeheebo
jenkeissä vuoden 2008 lopulla ja muualla joskus 2009
- Muskottipähkinä
runeheebo kirjoitti:
jenkeissä vuoden 2008 lopulla ja muualla joskus 2009
Itse asiassa se saattaa saapua talvella 2008 Eurooppaan ja Ausseihin Yhdysvaltojen lisäksi, mahdollisesti joulumarkkinoille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2624303Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653506Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1551829Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251714Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991447Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133957Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18865Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235864en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115855