Rakkausrunot.fi (?)

Onko käyttäjiä tiedossa?
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on, rekistöröidyin sivustolle eilen ja vein sinne
kymmenkunta runoani.

Varmaan ovat kaikkikin olleet täällä suomi24:n
rakkausrunojen puolella, mutta väliäkö tuolla.

Siis kokemusta ei paljoa ole vielä ko sivustolta,
terkuin lindalinda

Äänestä

ei kun kokeilemaan :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tahvanus kirjoitti:

Onko käyttäjiä tiedossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu