Olen nyt sumutellut synarelaa viikon ja menkat alkoi. Onko sillä väliä, koska piikitys(puregon) alkaa, kun mulle annettiin aika 15.pvä (kp 10)? Kun meille tehtiin munasoluinduktio (puregon pregnyl) niin piikityksen aloitus oli kp 5.
IVF:stä kysymys
pitkän kaavan mukaan
1
412
Vastaukset
- synarela
hei, ei ole merkitystä nyt kierrolla koska oma kiertosi ajettiin alas ja tyhjennysvuoto tuli nyt sitten, kuten sanoit. SInulla ei ole omaa toimintaa niin kauan kun synarelaa käytät eikä elimistössä tapahdu mitään ovulaatiokehitystä ennen kuin aloitat piikit. Nimimerkki kokemusta on ja kolmas kerta toden sanoi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh982361Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr1901939- 1841527
- 82942
- 249932
- 62809
Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos
Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol11806- 55712
Trumpille jälleen voitto
Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako213653Haluan teidät molemmat elämääni
Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </349631