Ettekö oo pelannu muita warcraftejä? Mä vihaan ihmisiä jotka pelaa wowia tietämättä muita warcraftejä ja ihmisiä jotka sanoo itseään wowi fanikisi vaikka ei ole edes testannut muita warcraftejä! Toivottavasti Blizzard rupeaisi tekemään Warcraft 4 kukaan ei jaksa tota joittenkin tyhmien nörttejen kanssa pelaamista jotka käyttää netti kieltä esim: LOL OMG NOOB!!!
warcraft III lisäosassa pelataan siellä ylhäällä saarella (northendilla). Pelatkaa ainakin warcraft III läpi tiedätte enemmän warcraftistä tyhmät ja ettekä kysele mikä se saari siellä ylhäällä on!
warcraft III lisäosassa pelataan siellä ylhäällä saarella (northendilla). Pelatkaa ainakin warcraft III läpi tiedätte enemmän warcraftistä tyhmät ja ettekä kysele mikä se saari siellä ylhäällä on!
Vastaukset 9
Vanhimmat
oikeasti minua hirvittää kun jotkut luulevat
WC 3:n frozen throne lisäosaa WoW lisäriksi :/
"warcraft III lisäosassa pelataan siellä ylhäällä saarella (northendilla). "
Ensinnäkin se on Northrend ja se on manner, ei saari.
puhuin vain samallalailla kuin ne pelkät world of warcraftit jotka ei tiedä edes mikä on warcraft 1 2 3!
ja tiedän kyllä miten ne kirjoitetaan!
puhuin vain samallalailla kuin ne pelkät world of warcraftit jotka ei tiedä edes mikä on warcraft 1 2 3!
Ja tiedän kyllä miten ne kirjoitetaan!
Siltähän se näytti...
Mä pelaan vaan wowii jotku ihme warcraft kopiot on ihan paskoja... (eikä se juoni ole tärkee siinä vaan peli ne tappelut levelit ja rahat/tavarar)
PS: Ei tarvi vastata en lue kuitenkaan vastaustasi.
Niin, että kuules "alv".
Mikä oli syynä tehä tälläinen viestiketju?
Harmittaako sua jokin? Ei oo enää rahaa WoWiin?
Mistä hemmetistä sä voit tietää että WoWia pelaavat ei olis muita Warcrafteja pelannu?
Siinäpä sulle kyssiä, toivottavasti panee miettimään.
Sillä oikeesti tää spämmäys alkaa mennä jo huolestuttavan naurettavaksi tyhjän jauhamiseksi.
Toivottavasti pääsen tänne toiseksi seriffiksi nii annan kyytiä näille pelleille.
Ilman warcraft 1 2 3 ei olisi wowia!
Tylsää on pelata niin et pitäs vain tehä levulia ja hankkia rahaa jos pelaa juonen kanssa ja tietää mitä koko warcraftissä on tapahtunut se on paljon hauskempaa kuin kattoisi jotain hyvää elokuvaa tai lukisi hyvää kirjaa.
Ja minulla on rahaa vaikka maksaa miljoonan ihmisen wowi maksut. Kun käyn hyvässä kesätyö paikassa tunti palkka on 14 e.
Mitä vittua se sinua haittaa jos jotkut eivät ole pelanneet wc 3 läpi? mitä se haittaa vaikka ne kysyy mikä se saari siellä ylhäällä on? pelaa itse WoW läpi hommaa lvl 70 char ja sille t 6 ! sinuna olisin hiljaa!!