voe hemskatin

eerossahan on "munaa"!
vaan onko nipsussa haiventakaan "pimslooraa"?
2462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nipsukka on kuin se entinen likka, ymmärtää lupailla kun itselläkin mieli tekisi mutta ei sitten ymmärrä tosipaikassa antaa vastinetta lupailuilleen. Eihän tällaiseen ihmiseen ole luottamista karvan vertaa? Tuuli vain huulia heiluttelee ja lupaukset haihtuvat kuin pieru saharaan! Eerolle kiitokset reilusta pelistä ja asianmukaisesta kuvasta. Näin toimii rehti ihminen.

Äänestä
  • Miehet tekee ja akat aikoo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lemppari, kirjoitti:

eerossahan on "munaa"!
vaan onko nipsussa haiventakaan "pimslooraa"?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu