Toimistoomme Hämeentie 30 Helsingissä murtauduttiin maanantain ja tiistain (6. - 7.8.07) välisenä yönä ja sieltä vietiin videokameroita, kannettava tietokone ja kovalevyjä. Maksamme 1000€ palkkion vihjeestä, jonka ansiosta saisimme takaisin kovalevyt (LACIE 1000Gt ja Western Digital 500GT), jossa on jo valmiiksi editoitu Duudsons/ Betsson tv-mainos. Mainos oli jo hyväksytty, mutta valitettavasti lopullisia kopioita ei oltu vielä tehty. Muita varastettuja kamoja oli mm.
- kannettava Apple PowerBook 17"
- Sony DSR-PDX10
- Sony DSR PD-150 digitaalivideokamera
- Sony HDR-FX1 HDV digitaalivideokamera
- Panasonic AG-HVX200 videokamera
- Canon EOS 300D digitaali stillkamera 18-55mm linssillä
- Musta/harmaa ja Musta/vihreä kameralaukku
Käräytä kaverisi ja rikastu 1000€:llä...
1000€:n löytöpalkkio varastetusta kovalevystä ym.
Tunne Productions OY
4
1214
Vastaukset
- sen piri narkkari poika
on varmaan vieny sun kamat..
- Nimetön
Mistähän kaverin löytäisi, 118:ssa ei ainakaan löytynyt numeroa tai osoitetta ks. henkilölle...
- Serlok Holmes
Nimetön kirjoitti:
Mistähän kaverin löytäisi, 118:ssa ei ainakaan löytynyt numeroa tai osoitetta ks. henkilölle...
Porno-Parviaisen pojalla on Prepaid-liittymä.
- se ole lusimassa
Serlok Holmes kirjoitti:
Porno-Parviaisen pojalla on Prepaid-liittymä.
se Jussi Parviaisen poika jota Juntusen Janneksi on joskus haukuttu vai onko sillä sörkassa prepaid?On nimittäin velkaa mulle..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658