Ajatko kainalokarvasi pois? Miksi?
kainalokarvat
6
1239
Vastaukset
- Vastaa
Kyllä ajan. Pojilla on luonnollisemaa kun ei ole karvoja
- Vastaa
En aja pois. Tytöillä on luonnollisemaa olla karvat
- tyttö**
Vastaa kirjoitti:
En aja pois. Tytöillä on luonnollisemaa olla karvat
kyllä vitussa ajelen!! näyttää iha hirveelle jos tytöillä on pitkät karvat kainaloissa.. pojilla saa kyllä olla.. mä ajelen nykyään käsivarretki, ku kaveripoika huomautti siitä, et mulla on karvaset kädet..
- tyttö :)
Ajan, koska mielestäni tytöillä kainalokarvat ovat todella epäsiistit. Ne myös alkavat helposti haista.
- mikemonroefani-94
No ei se oo kivaa ku semmoset tumput rannal näkyy
kainaloist.. Ja liikkatunnillakii ku piti venytellä käsil, nii mie tein eri liikkeit, ettei kainalokarvat näy. - tyttttt.
Ajan, koska mun mielestä ne ei näytä tytöillä yhtään kivalta.
Mutta pojilla puolestaan tykkään enemmän jos sellaset löytyy ;>
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175053Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/912276- 1351978
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481848Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171620"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551246Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu110865Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48821Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.297799Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24644