No voi

sokerisakset sentään miksi tämä taas tökkii niin pahemman kerran.
Ei kulje suuntaan ei toiseen, missä mättää suomi24.
3422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomi?

Silti pätkii pahemmin kuin muu maailma!

Äänestä

Eihän nämä oo toiminu kunnolla koskaan. Inhoottaa tällaanen. Sivut ei avauru, pitääs olla keskustelupalsta. Tämän kesäajan aivan aliarvoosen surkiat. terv. seppä ja pieni Tiitu-kani pohojanmaalta.

Äänestä

päivittäin jotain jännättävää.
Panisivat lapun luukulle, kunnes kaikki toimii, kuten olisi tarkoitus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mmrrrr mmrrr kirjoitti:

sokerisakset sentään miksi tämä taas tökkii niin pahemman kerran.
Ei kulje suuntaan ei toiseen, missä mättää suomi24.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu