Kysymys

Juu elikkä olis pari kysymystä johon toivon saavani kunnollisia vastauksia.
Eli olen lähdössä rekalla Itävaltaan ja pitäisi saada tietoa noista tiemaksuista.Eli miten saksassa ja itävallassa ne hoidetaan??
1677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oliko se nyt travemunde siems se lähtö paikka ja sitten itävallan rajalle. ja jos meet rostokkiin niin sieltä sitten itävallan rajalle. kysy joltain laivalla ne tietää eri asia neuvooko oikein.

itävaltaan rajalta tagen ausvaus ja täytä valmiiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minäpä minä kirjoitti:

Juu elikkä olis pari kysymystä johon toivon saavani kunnollisia vastauksia.
Eli olen lähdössä rekalla Itävaltaan ja pitäisi saada tietoa noista tiemaksuista.Eli miten saksassa ja itävallassa ne hoidetaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu