Olin reissulla jenkeissä, ja tuli tavattua eräs jenkkimies. Hän oli hyvin mukava ja asiallinen aluksi, kertoi olevansa eroamassa. Hän kuulemma halusi tutustua täysin ystävyystasolla, ilman mitään taka-ajatuksia. Pian kuitenkin hän alkoi tekstailemaan usein kun olin hotellissa, ja imartelemaan, liiaksikin. Tuli ihan ällönmakea olo, kun mies vannotti, että olen sielultani ja sydämeltäni ainutlaatuinen, eikä ole sattumaa, että hän tapasi minut. Ja hän hoki kohteliaisuuksia koko ajan. Olin kuulemma kaunis, mutta ainutlaatuinen sieluni jätti ulkonäköni varjoonsa, ja olin hänen oma, kallis helmensä. Minä aloin olemaan jo hyvin kiusaantunut, ja tietoisesti hakeutumaan erilleen hänestä, mutta riesana hän seurasi minua aina, ja alkoi ostelemaan vaikka millaisia kortteja. Kaikki mitä sanoin oli valtavan kiehtovaa, ja minä tietysti olin täysin erilainen kuin muut naiset. jatkuva kohteliaisuus ja kehuminen alkoi todella mennä yli. Hän oli kuitenkin silti äärimmäisen kohtelias, ja varoi koko ajan, etten vain vaivaannu, eikä hän ole liian tuttavallinen. En tiedä kuinka yleistä tuo on, mutta tuli ihan ikävä suomimiehiä, jotka ei puhu eikä pussaa. Heh. Muuten oli ihan kiva loma, eikä siitä mitään lomaromanssia tullut.
Jenkkimies
8
1636
Vastaukset
- tavaillut
speedseduction.com ja fastseduction.com alusta loppuun.
Ei hätää, näitä idiootteja löytyy nykyään jo täältä kotimaastakin!- kiintoista...
"Ei hätää, näitä idiootteja löytyy nykyään jo täältä kotimaastakin!"
Jostain syystä koit tärkeäksi tuoda tämän seikan esiin. Oletko itse miettinyt, miksi? - nyt näyttää
kiintoista... kirjoitti:
"Ei hätää, näitä idiootteja löytyy nykyään jo täältä kotimaastakin!"
Jostain syystä koit tärkeäksi tuoda tämän seikan esiin. Oletko itse miettinyt, miksi?kalikka kalahtaneen johonkuhun pahemman kerran. Oman säälittävän naurettavuutensa ymmärtäminen on joskus sangen kova paikka.
- mielenkiintoista
nyt näyttää kirjoitti:
kalikka kalahtaneen johonkuhun pahemman kerran. Oman säälittävän naurettavuutensa ymmärtäminen on joskus sangen kova paikka.
"Oman säälittävän naurettavuutensa ymmärtäminen on joskus sangen kova paikka."
Edelleen varsin mielenkiintoisia kommentteja. Minulla on pieni aavistus siitä, miksi tuollaisia kommentteja esität. Onko sinulla? - ottamaan..
mielenkiintoista kirjoitti:
"Oman säälittävän naurettavuutensa ymmärtäminen on joskus sangen kova paikka."
Edelleen varsin mielenkiintoisia kommentteja. Minulla on pieni aavistus siitä, miksi tuollaisia kommentteja esität. Onko sinulla?Hohhoijaa, menehän ottamaan ne lääkkeesi ja lakkaa jankkaamasta.
- koskaan
mielenkiintoista kirjoitti:
"Oman säälittävän naurettavuutensa ymmärtäminen on joskus sangen kova paikka."
Edelleen varsin mielenkiintoisia kommentteja. Minulla on pieni aavistus siitä, miksi tuollaisia kommentteja esität. Onko sinulla?ei ole helppoa huomata olevansa naurettava etenkin jos on kovasti yrittänyt olla jotain aivan muuta. Tavaa lisää niitä weppisivujasi vain.
- touhua...
koskaan kirjoitti:
ei ole helppoa huomata olevansa naurettava etenkin jos on kovasti yrittänyt olla jotain aivan muuta. Tavaa lisää niitä weppisivujasi vain.
Kyllä huomaa, että elämä on joitain kaltoin kohdellut. :=D
- mielipidettä ;))
touhua... kirjoitti:
Kyllä huomaa, että elämä on joitain kaltoin kohdellut. :=D
Hah, kun ihmiset ovat täällä sitä jöröttävää samaa ja jos joku on kokenut jotain ihan muuta ja ei ole siihen tyytyväinen, niin haukutaan varmuuden vuoksi silti. Pessimistihän ei pety ja suomalaisille olisi ihan hyvä pysyä vaan omiensa parissa. En tosin monimiljoonaista jenkkikansaa alkaisi yleistää yhden tapauksen perusteella. Suomalaisia tunnen satoja, ellen tuhansia ja voin yleistää jurokeiksi, vaikka piristäviä poikkeuksiakin on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2624303Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653506Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1551829Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251714Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991447Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133957Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18865Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235864en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115855