miten palautan vistan 2 pvää taakse

eli koneen ja ohjelmat samaan tilaan kuin ne oli 2 pvää sitten?

miten toi taphtuu..

uuskone, joten olen pihalla, ja en tajua engl- enkä tekniikkaa.
6351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Käynnistä-valikko -> Apuohjelmat -> Järjestelmätykalut -> Järjestelmän palauttaminen

Äänestä

versiota?

Toinen kysymys on mistä syystä ummikkoihminen valitsee englanninkielisen version jos suomenkielinen on saatavissa?

http://support2.jp.dell.com/docs/systems/latd631/fi/ug/software.htm

Neuvokaa nyt joku saako visvan eng-versiota vaihdettua jotenkin suomenkieliseen.
Kohta ei tänne mahdu muita kuin hänen kysymyksiä.;)

Äänestä
  • Muissa maissa maan kielellä.
    Vista ultimatessa vaihto vaikka vinku-intiaksi.

    Äänestä

pesiintynyt kaikki oikeinkirjpoituksen professorit ja muut kusipäät

Äänestä

Palauta kone sinne mistä ostit, en suosittele sinulle konetta ollenkaan jos et mistään mitään tiedä.

Äänestä
  • voisi suositella, nykymaailmassa tietokone on pikku välttämättömyys ja Machan on valmiiksi suunniteltu toimivaksi joten käyttäjän tehtävä on lähinnä vain käyttää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajassa.... kirjoitti:

eli koneen ja ohjelmat samaan tilaan kuin ne oli 2 pvää sitten?

miten toi taphtuu..

uuskone, joten olen pihalla, ja en tajua engl- enkä tekniikkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu