Käpälä pystyyn

ovat sitä mieltä, että sanoivat että USA:n asuntomarkkinat saavat aikaan tilanteen, jossa viisi vuotta palstaa spämmännyt tuhnu pääsee vihdoin omaan asuntoon.
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Käpälä pystyyn ne, jotka ovat sitä mieltä, että USA:n asuntomarkkinat saavat aikaan tilanteen, jossa viisi vuotta palstaa spämmännyt tuhnu pääsee vihdoin omaan asuntoon.

Äänestä
  • Niin jos jollain on ollut pokka sijoittaa esim. Finnairiin, Metsoon, Nokiaan, Fortumiin ... kuten itse 5 vuotta sitten tein ... sen sijaan että osti kuplahinnalla asunnon (itse ostin myös asunnoin tuolloin)... niin nyt on pian vahvoilla asuntomarkkinoilla. Jos tuhnuus johtuu varattomuudesta, niin se ei tästä tietenkään korjaannu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ne jotka kirjoitti:

ovat sitä mieltä, että sanoivat että USA:n asuntomarkkinat saavat aikaan tilanteen, jossa viisi vuotta palstaa spämmännyt tuhnu pääsee vihdoin omaan asuntoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu