Hermot meni

Laittakaa tarinoita siitä kun menetitte hermonne asiakkaaseen! :D Tuliko mokailtua/potkut? tms
31440
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ootko jo niin kypsä työhösi, että kohta iltalehtien otsikoissa: " Asiakaspalvelija teilasi hankalan asiakkaan!"

Äänestä
  • ja viihdyn työssäni.
    Ei ole vielä tullut näiden viidenvuoden aikana eteen tilannetta jossa suivaantuisin kehenkään.

    Äänestä

Mulla menee hermot asiakkaisiin (ja esimiehiin) jatkuvasti, mutta ei sitä parane mitenkään osoittaa, jos ei halua valitusryöppyä niskaansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


------ kirjoitti:

Laittakaa tarinoita siitä kun menetitte hermonne asiakkaaseen! :D Tuliko mokailtua/potkut? tms

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu