Solifer Zoner ja Export mielipiteitä?

Onko kokemuksia kyseisistä skodeista? mitä vikoja, huonoja ominaisuuksia, hyviä ominaisuuksia yms?
4689
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mulla tän vuoden mallia ja hyvin on toiminut vaikka jotain pientä ollutkin vikana viat mulla kaasaris moskaa ja variaatorin koppa joka pääsi paikalta lähössä kitisemään siinä oli kaikki viat mitä mulla on ollu. ja skodella on jo ajettu 3500 km vm 2007

Äänestä

solifer export

Äänestä
  • miten korjasit sen kitisemisen?

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    miten korjasit sen kitisemisen?

    jos takuu viellä jäljellä kannattaa hommata sieltä uusi koppa siel on yks pelti joka aiheuttaa sen äänen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miedi kirjoitti:

Onko kokemuksia kyseisistä skodeista? mitä vikoja, huonoja ominaisuuksia, hyviä ominaisuuksia yms?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu