Moet vaan kaikille,
laadin tällaisen sivuston kavereiden kanssa ajankuluksi ja nyt kyselisin vähän mieltymyksiä ja onko tässä mittään järkeä.
eli käykää osoitteessa
http://www.roskalava.com ja antkaa kommenttia
Terveisin
Tekijä
Roskalava.com kommentteja
2
569
Vastaukset
- jokuholmo
Oikein hyvä! Teillä on hyviä ideoita sivustolla ja käyttöliittymä toimii. Itselläni on samanlainen sivusto. Toivottavasti ei haittaa, jos lainaan joitain toimintamalleja teidän sivuilta omalleni? Olen myös ajatellut täysin vakavissani, jos tällaisen sivuston taakse saisi rakennettua jonkinlaisen järjestön, joka saisi ihmisiltä tavaraa, jonka vapaaehtoiset jäsenet pisäisivät nettiin. Hyvänä puolena tässä on se, että netin kautta käytetylle tavaralle ei tule niinkään kirpputori/pelastusarmeija leimaa. Olen useasti kysynyt itseltäni olisiko tälläistä järjestöä mahdollista saada toimimaan? Parempi tietysti sytyttää kynttilä, kun kirota pimeää.
- tekijä2020
Tuota noin, netissähän kopiointi ja muu on aikasta yleistä joten jos jokin idea on hyvä niin kait niitä aikasta vapaasti saa käyttää. Tietenkin omat ideet ovat parhaita. Eli en ota kantaa tuohon mahdolliseen sivjen ideoiden käyttöön. Mitä tulee järjestö toimintaan niin kehitä ideaa eteenpäin niin saadaan tavraa kiertämään.
Terveisin
Tekijä.
ps. mikä niiden sun sivujen osoite on?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2624320Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653524Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1571841Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251726Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991452Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133974Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18879Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235866en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115858