MR.Travel/ kokemuksia_!

Vassilisa

Oletteko matkustaneet kyseisen matkanjärjestäjän kautta..Heillähän nyt kesäkamppistarjous, jonka myötä lentäisi 2:een kaupunkiin yhden hinnalla..

Mietin ja vertailen.kiitos vastanneille!!

4

1089

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Noissa on tullut käytyä moneen otteeseen, paitsi Hamburgissa kerta riitti. MRTravelia olen aina käyttänyt ja tulen vast'edes käyttämään. Palvelu on ollut LOISTAVAA ja kaikki on sujunut mallikkaasti. Tota kahden kaupungin jutskaa en ole VIELÄ kokeillut, mutta mielessä on kokeilla.

    • Räkä

      Viime vuonna olin Budapestissa ja Ateenassa (saarihyppely budapestin jälkeen) ja tänä vuonna sain MrTravelin VIP-asiakkaana alle kolmensadan praha barcelona loman syyskuun puolivälissä.

      2 yhden hinnalla on hyvä mutta paikkoja on vähän ja vain tuurilla voit saada haluamillesi päiville. Joustoa suositan ja mahdollisuutta venyttää kohteiden vierailuja. Itse tilasin jo kesäkuun alussa matkan.

      Kehoitan sua ottamaan nopeasti yhteyttä toimistoon. Kerro milloin voit lähteä, minne ja kuinka kauan voit olla. Myös toiveita kumpaan ensin ja kuinka kauan voit välittää. Virkailijat Mr.Travelilla ovat ystävällisiä ja toimivat tehokkaasti. Ainakin näin muutaman kerran vuodessa käyttävän silmissä.

      • Katja

        Hyvää palvelua saimme mekin kyllä ja hintakaan ei ollut paha, kun pystyimme joustamaan lähtö- ja paluupäivissä. Varasin nimittäin vasta noin viikkoa ennen lähtöä... Onko näitä 2 kaupunkia yhden hinnalla muuten talvella, tietääkö kukaan???


      • Räkä
        Katja kirjoitti:

        Hyvää palvelua saimme mekin kyllä ja hintakaan ei ollut paha, kun pystyimme joustamaan lähtö- ja paluupäivissä. Varasin nimittäin vasta noin viikkoa ennen lähtöä... Onko näitä 2 kaupunkia yhden hinnalla muuten talvella, tietääkö kukaan???

        Kampanjan matkustusaika päättyy 31.10. Se on kesäkampanja. Talvella pitää etsiä muita ajatuksia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7443
    2. 81
      5047
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      79
      4869
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      132
      4268
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      10
      3058
    6. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2699
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      40
      2596
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      53
      2247
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2221
    10. Suudeltiin unessa viime yönä

      Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit
      Ikävä
      21
      1850
    Aihe