myllymäen samurai ja fude (110cc)

tirailia

nii tietääkös miks myllymäen fude crossissa on pohja panssari ,säädettävä takajousi ja jäykempi etujousitus ni ja ne on samat crossit ja hinta on ihan sama kummassakin et onks fude parempi ku samurai

8

1715

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tomppa13

      samurai on parempi

      • tiirailia

        onko sulla ollu fude et ookko kokeillu sitä


    • et!

      Pohjis on siks että kun se romu hajoo noin päivän päästä niin kukaan ei rupee hakkaa sitä moottorin pohjaa..

      • Rapper91

        Mitä vittuu sä ruvet dissaa Fudee? vitun idiootti ku ne on sama asia...fude on vaa uudempi version -.- painu sinne perseesee sun samurain kanssa jos se on sun mielest nii hyvä!


      • F_U_D_E
        Rapper91 kirjoitti:

        Mitä vittuu sä ruvet dissaa Fudee? vitun idiootti ku ne on sama asia...fude on vaa uudempi version -.- painu sinne perseesee sun samurain kanssa jos se on sun mielest nii hyvä!

        joo kyllä fude on samuraita parempi että voi painuu vittuu noi samurain kannattajat!


      • joninininin
        F_U_D_E kirjoitti:

        joo kyllä fude on samuraita parempi että voi painuu vittuu noi samurain kannattajat!

        samurai on aivan paska osta fude


    • mopopoika14

      Fude ja samura ion sama asia -.-

    • Osta kunnon pyörä

      Fude Crossi 625 € / kpl Tuotetunnus: 82107VSI - tästäkö on kyse?

      Minä en pistäisi rahoja yhteenkään tuollaiseen häkkyrään!
      "...Fude Crossissa on vakiona säädettävä kaasuiskunvaimennin takana..."

      Kunnollinen ja kestävä kaasuiskari yksistään maksaa enemmän kuin tuollainen "pyörä". Kukin tehköön sitten päätelmän ko. kapineen "laadusta".

      "Takuu 3kk varaosatakuu" Tuotevastuulaki, sekä ao. EY:n direktiivi on sitten ihan toista mieltä. Takaan, että riita syntyy, kun jokin paikka pettää kuukauden kuluttua. Ja riita voi olla kalliimpi, kuin koko häkkyrän hinta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      52
      1053
    2. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      21
      990
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      514
      833
    4. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      49
      801
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      45
      712
    6. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      37
      649
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      616
    8. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      181
      595
    9. Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?

      Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan
      Maailman menoa
      60
      583
    10. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      560
    Aihe