Normaalia?

Mun menkat alko aika vasta. Viimesimmät loppu pari päivää sit mutta tänään tuli aika paljo.. mulla on ollu tänään vähän alavatsakipuja.
3492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en tiiä mikä oli idea,muutta alavatsa ja alaselkäkivut on normaalia menkkojen aikaan.:((()))

Äänestä
  • ku ne oli pari päivää tulematta ja luulin et ne loppu mut sitte ne alko tänää uudestaan..??

    Äänestä

...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anne.. kirjoitti:

Mun menkat alko aika vasta. Viimesimmät loppu pari päivää sit mutta tänään tuli aika paljo.. mulla on ollu tänään vähän alavatsakipuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu