Praha: edullinen double room hostellista

Moi,

suosituksia kaipaisin Prahan hostelleista. Hakusessa olisi nimenomaan kahden hengen huone edukkaasti. Mielellään keskustasta/hyvien kulkuyhteyksien päästä... Kiitos!
1836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Czech Inn Hostel. Hyvä ja kliini hostelli hyvien kulkuyhteyksien varrella. Mukava henkilökunta ja hyvä aamiainen pienestä lisämaksusta.
http://www.czech-inn.com/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Praguetraveller kirjoitti:

Moi,

suosituksia kaipaisin Prahan hostelleista. Hakusessa olisi nimenomaan kahden hengen huone edukkaasti. Mielellään keskustasta/hyvien kulkuyhteyksien päästä... Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu