Jalankulkijat

Onnettomuus voi yllättää iha koska vaan, ja sitten ollaanki huonossa hapessa!
http://www.kuvaton.com/kuvei/onnettomuus2.gif
31058
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No onneksi eivät olleet valkoihoisia...

Äänestä
  • Harmi ettei se ollut sinä. Ehkäpä ensi kerralla käy paremmin.

    Äänestä

  • QTY kirjoitti:

    Harmi ettei se ollut sinä. Ehkäpä ensi kerralla käy paremmin.

    Jopas on reilua toivoa toiselle onnettomuutta! >:-/
    Taidat varmaan katsoa tuota kokoajan ja masturboida samalla.......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pedestrial kirjoitti:

Onnettomuus voi yllättää iha koska vaan, ja sitten ollaanki huonossa hapessa!
http://www.kuvaton.com/kuvei/onnettomuus2.gif

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu