Nokia 7390

- ja+

Eli kenellä on tämä puhelin,niin olisin kiitollinen jos kertoisitte plussat ja miinukset,olen tilannu saunikselta kyseisen puhelimen,saan sen ens viikolla.Kiitos etukäteen kommenteista!!!!!

3

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tyytyväinen käyttäjä

      Minulla on ollut jos jonkinmoisia nokian kännyköitä, mutta tämä on niistä paras.


      hyvä kuvanlaatu kamerassa ja videossa
      hyvä radio/musiikkisoitin
      ei ole jumittanut
      sopivan kokoinen
      tyylikkään näkönen
      kestävä akku
      sellaisia jutskia joita tulee käytettyä
      helppo käyttää
      ym. ym.

      -
      en ole vielä huomannut puhelin ollut käytössä puolisen vuotta

      Onnea uuden huippuhyvän puhelimen johdosta. Teit hyvän valinnan et tule katumaan

      • Kiitos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

        Kommentistasi,tänään meinasin perua koko puhelimen ku kiinostus oli siihen navikaattori puhelimeen,mut en liiku autolla enkä tarvi koko navikointi ohjelmaa,joten päädyin tähän malliin,jotenki se vain osu heti mun silmään..Nii ja vielä oon aika kova pälisee,eli kuin kauan aikaa sun akku kestän jos se on vaik vuorokauden päällä.Mul on ny samsung sghz-140,pari pidempää soittoa nii vähän ajan päästä puol pykälää jälellä.


      • Että silleen
        Kiitos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... kirjoitti:

        Kommentistasi,tänään meinasin perua koko puhelimen ku kiinostus oli siihen navikaattori puhelimeen,mut en liiku autolla enkä tarvi koko navikointi ohjelmaa,joten päädyin tähän malliin,jotenki se vain osu heti mun silmään..Nii ja vielä oon aika kova pälisee,eli kuin kauan aikaa sun akku kestän jos se on vaik vuorokauden päällä.Mul on ny samsung sghz-140,pari pidempää soittoa nii vähän ajan päästä puol pykälää jälellä.

        Minä en paljoa juttele, mutta kuuntelen musiikkia ja radiota aika paljon, sekä käytän wappia. Niin akku kestää viidestä päivästä viikkoon. Tietysti jos koko ajan räplää niin eihän mikään akku ikuisuuksia kestä.

        Ai niin minulla on kännykkä yötä päivää auki.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      99
      6023
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      80
      4782
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      96
      3035
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      28
      2833
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2095
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1506
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      335
      1067
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      85
      1028
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      125
      970
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      774
    Aihe