Olin jo pienenä nöösinä skolessa. Luokanvalvojani oli aika napakka sekxsi pakkaus. Ämmä käveli ohitseni ja kurotin pulpetin pohjalta mäjäyttäen täysillä avarilla muijjan perseelle että paukahti! Ohoi, sinä siellä! huudahti gimma sylkäisten nuuskamällin jonkun pikkulikan lettiin. Kysäisin maikalta haluisko se jäädä mun kanssa jälki istuntoon.
Muijja otti pultit ja sanoi että nyt ei hyvä heilu.
Sain kolme ja puoli tuntia jälkkäriä.
Olin ypö-yksin luokassa koulupäivän jälkeen. Samassa luokan ovi avautui ja ope astui sisään huoneeseen. Tissit olivat valtaisat. Ensin hän torui minua tempustani ja valitti siitä että olin jäänyt luokalleni jo 18 kertaa. Viikseni väpättivät liikutuksesta ja suupieleni kostuivat. Maikkani liikuttui säälistä ja sanoi: Haluatko piparia?
Jos persettä tulee kanssa, vastasin luontevasti. Muija laski piparipurkin käsistään ja repäisi stringit vittuun. Olin jo valmiiksi alasti ja Stondis oli julma. Jumankauta sit alettiin rynkyttään niin maan perkeleesti. Luokan flyygeli kaatui ja liitutaulu putosi lattialle paskaksi.
Pamautin karttakepin muijan hanuriin ja siirryimme kuksimaan täytetyn ketun päälle. Ämmä kiljui jo nautinnosta kuin krokotiili. Valtava melani oli jo aivan stondiksessa kun hoitelin muijjaa lavuaarin reunalla kuin joku vitun pornojulli. Lakuaari repesi seinästä irti ja putket katkesivat. Vettä oli joka paikassa. Täytetty tukkasotka putosi päähäni kaapin päältä ja syttyi tuleen mutta minäpoika rynkytin kun paskana oleva pesukone.
Laukesin huutaen kuin tarzan. Mällit lensivät pitkin kattoa. Heräsin istumasta keskellä lattiaa mälleissä kun luokan ovi aukesi ja ope tuli sisään. Olin taas nukahtanut ja alkanut vahingossa onanoimaan. Ope kiroili kuin persmato, alkoi siivota vesivahinkoja ja soitti palokunnalle. Pääsin lähtemään kotiin ja jäin sillon taas (luultavasti) luokalleni.
Porky-Pig
Ope saa huutia!!
3
7615
Vastaukset 3
- mikä stoori
ja sitten menit painamaan isäukkosai perseeseen!
- Hän_mies
Ehdottomasti paras kertomus täällä! Toiset kirjottaa vakavissaan naisopettajista jotka jakaa persettä pikkupojille yms mut siitä aiheesta ei tän parempaa saa!
- Kutulu
tällaista lisää! aivan mahtavaa matskua. sait vedet silmille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721186
- 721002
- 86820
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72747- 47738
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko79661Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su37617- 28605
IS Viikonloppu 25.-26.7.2026
Lähes kymmenen vuotta kestänyt putki täysiin 3.0 ristikoihin on Skytän osalta ilmeisesti nyt ohi. Kollegat ovat arvioin67601Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46589