Ilmainen hyvä editointiohjelma

Tietääkö kukaan hyvää ILMAISTA ohjelmaa, jossa voisi laittaa videon takaperin? WMM:stähän ei tätä toimintoa ikävä kyllä löydy.
31425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

avidemux 2:lla ainakin saa käänneltyä otoksia filttereiden avulla - editointi sitten esim. wwm:llä. Tosin muutamalla kympillä saa nykyään jo hyviä editointiohjelmia, jossa ominaisuus mukana.

Äänestä
  • Juu, kiitoksia, kokeilen tuota avidemuxia, en viitsisi pulittaa kunnon ohjelmasta käyttäessäni sitä vain huumoritarkoituksiin.

    Äänestä

  • hmmmm kirjoitti:

    Juu, kiitoksia, kokeilen tuota avidemuxia, en viitsisi pulittaa kunnon ohjelmasta käyttäessäni sitä vain huumoritarkoituksiin.

    Itekki oon tiskelly, kiitti juu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmmmm kirjoitti:

Tietääkö kukaan hyvää ILMAISTA ohjelmaa, jossa voisi laittaa videon takaperin? WMM:stähän ei tätä toimintoa ikävä kyllä löydy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu