Jokos vihdoin ja viimein ollaan saatu selvyys
Englannin ja chigagon ufoille?????
mitä ne olivat ja onko joku todistanu sen ??
alkaa suoraan sanottuna vit.... tämä homma kun pelkkiä spekulaatioita vaan ja ei mitään faktaa missään.
Maan alla muka jotain alieneita:) jos siellä sellasia on niin kyllä niistä nyt joku tietää!!
ja niitä selkeitä kuvia ja videoita edelleen tarvitaan!!
Jotkut ihmiset sanovat olevansa niiden kanssa tekemisissä mutta ei minkäänlaisia kuvia ikinä voi näyttää !! Aina sanotaan vaan että ne oli harmaita niillä oli isot mustat silmät:)
PLAA PLAA PLAA
Ja sitten vielä se Tämän kuun 28 päivä kun muka pitäis olla sellanen päivä että avaruusolennot astuu esiin ja totuus paljastuu.
Sanokaa mun sanoneen että ei varmana paljastu.
Kaippa tuolla kauppatorilla on sitten pikku lössi foliohatut päässä ottamassa niitä vastaan:)
uusimmat ufot
aaaaaaaaaa
1
304
Vastaukset
- ilmestyvät 28 päivä
niin kirkon mahti romahtaa saman tien.Jo näissä vanhoissa maalauksissa on kuvattu kivitaulujen kanssa tietty henkilö ja ufot lepattavat taivaalla.
Jos uskontomme perustuu sellaiseen asiaan kuin ufojen täällä käyntiin,se on tiedossa vatikaanissa aivan varmasti ja siellä tehdään mitä vain sen eteen ettei asia paljastuisi.
Tämä vain omana mielipiteenä lyhykäisesti ilmaistuna.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614225Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653455Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541803Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251673Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2981433Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132933Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235861en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115842Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18809