mopoilijoille

oma crossirata missä vois ajella. järjestää kisoja ja kaikenlaista kivaa.karting on ihan rikkaiten touhua kuinka monella suomussalmelaisella on varaa karting touhuun. mopoja löytyy joka lähtöön melkein jokaisella on varaa mopoon. niin olisi kylälläkin rauhallisempaa.
1322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mopoilijat eivät siellä kuitenkaan viihtyisi. Kohta olisivat taas yöaikaan notkumassa lasten leikkipuistoissa. Tämä moposakki on niin aivotonta, ettei osaa näyttää kekseliäisyyttään kuin pahanteossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jopot show kirjoitti:

oma crossirata missä vois ajella. järjestää kisoja ja kaikenlaista kivaa.karting on ihan rikkaiten touhua kuinka monella suomussalmelaisella on varaa karting touhuun. mopoja löytyy joka lähtöön melkein jokaisella on varaa mopoon. niin olisi kylälläkin rauhallisempaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu