Anna Abreu

Anna Abreun levy jo nyt myynnissä Netanttilan latauskaupassa.on muuten hyvä albumi
4729
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

osta. Mikä sen tytön ääneen on tullut. Tuntuu niin väkinäiseltä toi laulu. Ihan kun sillä ei henki kulkis kunnolla. En voi kuunnella.

Äänestä

Kävin levyä kuuntelemassa ja eikä ainakaan noiden näytteiden perusteella ole kyllä hyvä. Jotenkin missään biisissä ei tunnut tulevan esille sitä Annan mahtavaa ääntä? Onko se sitten vaan niin mahtava, kun näkee hänen laulavan ja suhteuttaa kuulemansa näkemäänsä?

Jotenkin sanoisinko ns pissismusaa... Ei kyllä ainakaan muhun iskenyt, mutta toisaalta eihän näytteiden perusteilla voi tuomitakkaan, mutta ostopäätöksen teen näytteiden perusteella... En uskalla ostaa jotain vain sen vuoksi että Anna laulaa...

Onnea ja menestystä Annan uralle toivon jokatapauksessa!

Äänestä
  • hei mikä sen blondin mimmin nimi oli joka jäi kolmanneks tai jotain? siitä mä diggaan! levyttiks se?

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    hei mikä sen blondin mimmin nimi oli joka jäi kolmanneks tai jotain? siitä mä diggaan! levyttiks se?

    Lätty on tulossa...saas nähdä mimmoosta musaa on ;D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


annafani kirjoitti:

Anna Abreun levy jo nyt myynnissä Netanttilan latauskaupassa.on muuten hyvä albumi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu