onko ko hotellissa tallelokeroja ja ovatko huoneessa vai respassa ja voiko vuokrata jääkaappia tai tuuletinta? mitä muuten mieltä olette hotellista kuulemma kunnon bile paikka=)
kiitos vastauksista ja vinkeistä.
kiitos vastauksista ja vinkeistä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jos olette bilettäjiä niin se todella on bile paikka. joku norjalainen kertoi että oli niin kova meno että toisakertaa ei kuulemma mene.
tallelokero respassa ja saa vuokrattua sekä tuulettimen että jääkaapin. hintoja en muista kun ite en sellaisia matkalla vuokrannut.
jos hotellin alakerrassa on baari sekä vastapäätä kaksi voi kuvitella että musiikkia kuuluu melkein 24/7. aamulla joskus seiskan aikoihin tulee parin tunnin hiljanen hetki mutta heti aamulla taas alkaa. kaikki hotellissa nuoria bilehenkisiä eli meininki on sen mukainen. itse tykkäsin juuri sen takia hotellista todella paljon.