onko ko hotellissa tallelokeroja ja ovatko huoneessa vai respassa ja voiko vuokrata jääkaappia tai tuuletinta? mitä muuten mieltä olette hotellista kuulemma kunnon bile paikka=)
kiitos vastauksista ja vinkeistä.
vladislav
2
804
Vastaukset
- svedu
Jos olette bilettäjiä niin se todella on bile paikka. joku norjalainen kertoi että oli niin kova meno että toisakertaa ei kuulemma mene.
- tytzky
tallelokero respassa ja saa vuokrattua sekä tuulettimen että jääkaapin. hintoja en muista kun ite en sellaisia matkalla vuokrannut.
jos hotellin alakerrassa on baari sekä vastapäätä kaksi voi kuvitella että musiikkia kuuluu melkein 24/7. aamulla joskus seiskan aikoihin tulee parin tunnin hiljanen hetki mutta heti aamulla taas alkaa. kaikki hotellissa nuoria bilehenkisiä eli meininki on sen mukainen. itse tykkäsin juuri sen takia hotellista todella paljon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus64205Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1152536Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J681068Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?198984- 39942
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va38901- 47884
- 36846
Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke119825Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.35802