Varihihna luistaa

Jep, eli variaattorin hihna luista ja inisee.
Voiko sitä mitenkään kiristää tai jotain ?
hjelp
1275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Et voi kiristää sitä eikä kannattais vaikka voisitki koska se sun hihnas on todennäköisesti lasittunu ja kokemuksesta sanon että kannattaa vaihtaa, lasittunu hihna ei kauaa tule kestämään se menee napsahtaa kohta sitten poikki ajossa tienpäällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varihihnnaaa kirjoitti:

Jep, eli variaattorin hihna luista ja inisee.
Voiko sitä mitenkään kiristää tai jotain ?
hjelp

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu