Radio alan työpaikka

täällä???

Suomen johtava aamushow etsii nyt lisää juontajia trainee -ohjelmaansa!

Aamushow:n trainee -ohjelmassa saat poikkeuksellisen mahdollisuuden päästä mukaan kokemaan kuinka todellista radioshowta tehdään joka arkiaamu kello 06 - 9.30. Ohjelmassa näkyy ja kuuluu asennetta ja omat mielipiteet tuodaan vahvasti esille!

Trainee ohjelmaan valittavilta odotetaan luonnollisesti sanavalmiutta sekä rohkeutta. Jos sinulla on kyseiset ominaisuudet, niin voit olla se mitä etsimme.

Trainee -ohjelmaan valitaan neljä potentiaalisinta hakijaa. Trainee -ohjelmasta parhaiten suoriutunut saa mahdollisuuden keskustella pidemmästäkin työsuhteesta.

Kyseinen trainee -ohjelma on lyhyt (1 pv syyskuussa), mutta sitäkin tehokkaampi. Lisäksi palkkaus on hyvä (500 €). Ota haaste vastaan, heitä ehdottoman avoin ja vapaamuotoinen hakemus sisään.

Tehtävää pystyt hakemaan ainoastaan "Hae heti" -linkin kautta ja se edellyttää rekisteröitymistä Monster.fi -käyttäjäksi. Jos et vielä ole rekisteröitynyt, tee se heti äläkä jätä tätä tilaisuutta väliin! Trainee -ohjelman paikat täytetään heti sopivien hakijoiden löydyttyä. Valitettavasti emme ehdi vastaamaan lisäkyselyihin puhelimitse, vaan otamme yhteyttä suoraan sopiviin hakijoihin. Lisätietoa kyseessä olevasta yrityksestä saat tietää selvittyäsi jatkoon.

1

694

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Wells, Orson

      Kevyesti huonot yhteystiedot.
      Ei sen puoleen, eipä yksikään "aamushow" ole ammattitaitoisuudellaan vakuuttanut sitten Cityn kuoleman.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun

      Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid
      Maailman menoa
      135
      865
    2. En jaksa

      Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene
      Ikävä
      43
      629
    3. Minkälainen nainen

      Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi
      Ikävä
      21
      578
    4. Kissa eli kivuissa useita viikkoja

      Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.
      Tuusniemi
      110
      543
    5. Yksi asia sen esti

      Etten antanut meille mahdollisuutta
      Ikävä
      36
      532
    6. Jos meillä olisi yhteinen koti

      Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal
      Ikävä
      50
      525
    7. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      49
      490
    8. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      33
      461
    9. Martinan mauton tyyli

      Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää
      Kotimaiset julkkisjuorut
      119
      452
    10. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      22
      417
    Aihe