vielä

Turengin kävelykatu-asia painaa mieltä.Tulin jus Tokiosta,siellä pohdiskelin vaihtoehtoja.Mihin se pitäisi sijoittaa.Vakava....kysymys!
2552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ollu jo kauan ja keskellä kylää ja sehän on ihan mukavaa, kun siellä saa rauhassa kävellä ja lapset saa ajella pyörillä!!!! Mene katsomaan ja arvostele sitten. Ei se Tokiossa käynti tarkoita sitä, että Turengissa kaikki olisi turhaa tai hassua.. tuskin siellä Tokiossakaan niin täydellistä sentään kaikkialla oli????

Äänestä
  • haista paska

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rähähdysvaara kirjoitti:

Turengin kävelykatu-asia painaa mieltä.Tulin jus Tokiosta,siellä pohdiskelin vaihtoehtoja.Mihin se pitäisi sijoittaa.Vakava....kysymys!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu