Susitelkaa Apt. Kultahietikolta

40veeeet

Ensimmäistä matkaa suunnitellaan Bulgariaan ja siellä kultahietikolle. Siksi kultahietikolle koska luulemme että se on rauhallisempi kuin Sanny Beach?
Onko jollakin suositella hyvältä paikalta apartamentosta josta hyvät näkymät merelle.
Koko paikasta ei ole mitään käsitystä, mutta ajatus olisi kuitenkin, että se Hotelli olisi lähellä kaikkia palveluita ja shoppailupaikkoja.
Plussana olisi jos läheltä löytyy hyvä kuntosali, koska reuma vaivaa ja paikat on pidettävä kunnossa säännöllisellä punttitreenillä ja jumpalla.
Kaikki muutkin vinkit otetaan vastaan jos joku vaan viitsii vastata.

2

717

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • täyshoidolla

      tai iberostar

      • Albina

        Hei

        Kultahietikolla ei juurikaan ole apartamentoksia, sitähän kysyjä varmasti tarkoitti. Hotelli Javor on ihan asiallinen ja siinä on alakerrassa apartamentostyyppistä majoitusta: Hotellilta on lyhyt matka meren rantaan ja kauppa ja ravinolapalveluita on ihan vieressä. Kuntosali ja saunakin on, tosin eri maksusta, niin kuin tämän hintaluokan hotelleissa yleensäkin. Toisaalta Kultahiteikolla on vielä melko edullista syödä ja useimmissa hotelleissa hyvä ja monipuolinen aamiainen (Javorissakin on), joten en sitten tiedä siitä omasta keittämisestä. Huonepalvelukin toimii, tsoin melko lailla hinnakkaampaa, kuin muuten syöminen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet

      Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.
      Sinkut
      74
      8517
    2. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      66
      2825
    3. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      18
      2058
    4. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      157
      2001
    5. Kemijärven festarit 2025

      Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️
      Kemijärvi
      20
      1959
    6. Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!

      Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h
      Kotimaiset julkkisjuorut
      138
      1871
    7. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      30
      1720
    8. Kaksi tyttöä putosi

      Minkä takia ne tytöt katolle oli kiivenny?
      Helsinki
      46
      1525
    9. Tekikö mieli laittaa viesti?

      Miten on? 😌
      Ikävä
      102
      1487
    10. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1256
    Aihe