DIGI-ILTA Radio Suomessa su

Radio Suomessa Digi-ilta
sunnuntaina 19.8. klo 18.04-19.55
3417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tottakai radiossa on pakko DIGI tv:n käyttöopastus järjestää kun TV ei vittu toimi

Äänestä
  • putosin lievästi...

    :D

    Äänestä

Näyttää olevan samoja naamoja kuin siinä viime viikon tv-versiossakin.

18.04 Digi-ilta 0203-17600. Kuuntelijioiden kysymyksiin vastaamassa ovat Ylen laatukoordinaattori Irene Tommiska-Jarva, Liikenne- ja viestintäministeriön projektipäällikkö Tauno Äijälä, Digitan palvelupäällikkö Alpo Siitonen ja Kodin tekniikka-alan tiedotusfoorumin puheenjohtaja Kari Karipuu. Toimittajana Marko Miettinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ooooooooo kirjoitti:

Radio Suomessa Digi-ilta
sunnuntaina 19.8. klo 18.04-19.55

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu