REPTILIAANIT ON HERÄTTÄNYT

täälläpaljonkeskustelua

niin tässä on heistä sitten lisää tietoa!
Ja sitten kun väitetään että muutama erittäin korkeassa asemassa oleva henkilö on sellainen niin saatte itse päättää ovatko he niitä.
Eka linkki on sellainen missä kerrotaan reptiliaaneista ja näistä henkilöistä.

http://www.youtube.com/watch?v=n5-rWlBcZSY

tämä seuraava linkki vie ns: todisteisiin joten katsokaa rauhassa ja kertokaa mielipiteenne.
http://plop.kotisivukone.com/38

2

1553

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • perusvirhe

      Kerrot, että heistä on lisää tietoa. Tsot tsot! Tieto-sana taitaa olla alennusmyynnissä.

    • Priest of the Aurum

      Tuo on muuten väärää - tai oikeammin vanhentunutta - tietoa. Reptiliaanit on kukistettu Pyhän ja Ikiaikaisen Aurum-kultin toimesta jo aikaa sitten. Pyhät Avaruusolennot iskivät kaikkiin maailman naamioituneisiin reptiliaaneihin yli kuusikymmentä vuotta sitten, ja tuhottuaan ne palauttivat Pyhän, Kosmisen Ki-energian avulla rauhan maailmaan. Ainoa asia, jossa tuo video on oikeassa, on se että Hitler todella oli retiliaani, jonka aikaisempi inkarnaationi (Kahdeksas Profeetta) löi hurjan kaksintaistelun jälkeen syvällä Berliinin saastuneen maaperän alla.

      Totisesti, Aurum-kultin voima on suuri! Halleluja!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Heh, Riikka runnoi Suomen BKT:n miinukselle

      Suomi on Riikan irvistysten ansiosta ainoa negatiivisen talouskasvun maa EU:ssa. Ei tästä ainakaan EU:ta voi syyttää, ku
      Maailman menoa
      29
      5027
    2. Sanna vaihteeksi Australian "60 minuuttia" ohjelmassa

      Kansanvälinen superstaramme esiintyi tällä kertaa toisella puolen maapalloa esitettävässä ohjelmassa. Kiinnostus on kova
      Maailman menoa
      64
      1904
    3. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      112
      1803
    4. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      111
      1670
    5. Erään T miehen viimeinen aloitus tänne

      Moi Olen kirjoittanut täällä säännöllisesti yli 5 vuotta. Kaivannut kuten kuuluukiin, mutta myös unohdellut ja selvitel
      Ikävä
      29
      1614
    6. Björn Wahlroos ykkösaamussa nautittavaa kuunneltavaa

      Ehdottomasti viisaimpia ja tietävämpiä ihmisiä mitä Suomesta koskaan tullut. Naureskeli viherpiipertäjille jotka ihan p
      Maailman menoa
      226
      928
    7. Kumpi teki aloitteen?

      🤗🤗🤗🤗
      Ikävä
      71
      901
    8. Yritän saada sinut pois mielestäni ja ajatuksistani nainen

      Turhaan. Mitä enemmän yritän, sitä enemmän haluan sinut ja sinua. Miten voitkaan olla niin ihana ja tuntua niin hyvältä.
      Ikävä
      43
      853
    9. Leikitään tavuleikkiä

      Millaiset nimitavut muodostuvat jos yhdistät oman etunimesi ensimmäisen tavun ja kaipaamasi ihmisen etunimen ensimmäisen
      Ikävä
      54
      813
    10. Mitkä on ne piirteet

      Mitkä kaivatussasi vetoaa tai mihin ihmiset kiinnittävät huomiota
      Ikävä
      53
      782
    Aihe