Tallennukseni ei onnistunut 18.8. Olin ajastanut tallentavalle digiboksille koko illan Elvikset, mutta jostain syystä ei kovalevylle tarttunut mitään. Onko jollakin DVD:llä, jotka saisi kopioida?
Yle-Teeman Elvis-ilta
6
313
Vastaukset
- TCB.
Otin varmuuden vuoksi 68 Comebackin ja This is Elvis! -pätkät talteen videolle. Tekstitys 68 Comebackissa oli mitä sattuu ja oletankin, että vähintä mitä YLE voi tehdä, on lähettää Comeback uusintana ilman sinne tänne lenteleviä tekstejä. Viva Las Vegas -leffaa en ottanut talteen. On muutenkin noita elokuvia.
- Cilla...
Kaikki mitä tuli kyseisenä iltana/yönä elvistelyä telkkarista niin löytyy kaupan hyllyiltä!
-TCB- - pelvis
koska sen comeback68:n tekstityksen oli missä sattu ja miten sattuu, ja se koko paketti uusitaan jossain tuossa syyskuun 20. päivän tienovilla, että yritä uudestaan. toivottavasti se nyt sitten tulee oikein!
- Fanittaa me too
Löytyy esmes diskshopista!!! Kaikki ne ja oli hirveesti muutakin. Mutta tietääkö joku löytyykä Frankie ja Jhonny elokuvaa suomiteksteillä, siihen en ole etsinnöistä huolimatta törmännyt. Ja nyt kun meni mainostamisen puolelle niin laitan Elvistavaroita lähipäivinä huutonettiin,on jotain kertynyt kaksin kappalein, ainoastaan niistä luovun ja niistäkin sydän ruvella =)))
- Fanittaa me too
Fanittaa me too kirjoitti:
Löytyy esmes diskshopista!!! Kaikki ne ja oli hirveesti muutakin. Mutta tietääkö joku löytyykä Frankie ja Jhonny elokuvaa suomiteksteillä, siihen en ole etsinnöistä huolimatta törmännyt. Ja nyt kun meni mainostamisen puolelle niin laitan Elvistavaroita lähipäivinä huutonettiin,on jotain kertynyt kaksin kappalein, ainoastaan niistä luovun ja niistäkin sydän ruvella =)))
Siis Frankie ja Johnny.... Sori!
- koneelta
DivX:nä tai Xvidinä. Lisäksi löytyy 18 muuta konserttia tai dokumenttia. Käytä Emulea!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?
Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki52955Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.
Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.1222940Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma242714Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella
Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne452578Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle
Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv792444PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan
kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist462392Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest102274Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?
"Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k801922Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua
Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle1971786- 1341695