Servun vaihto

elikkä, menin vahingossa lataamaan jenkkien sivuilta ton wowín ja siinä ei sit voi europe servulla pelata. Pitääkö eurooppalainen vastaava ladata ja kuluttaa vuorokausi siihen vai löytyykö nopeampaa keinoa?
1343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valitan: pitää ladata ja luoda uusi käyttäjätunnus Europuolelle.

Omakohtainen kokemus puhuu: pelasin reilut 8kk jenkkilässä kavereitten kanssa, ja vaihdoin just eurooppaan. Peli kyllä toimii pienellä jipolla, mutta päivitykset eivät, joten peli oli pakko ladata EU-puolelta. Eikä se peli oikeasti ole se mistä maksetaan, vaan se tili Blizzardin serverillä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--------------- kirjoitti:

elikkä, menin vahingossa lataamaan jenkkien sivuilta ton wowín ja siinä ei sit voi europe servulla pelata. Pitääkö eurooppalainen vastaava ladata ja kuluttaa vuorokausi siihen vai löytyykö nopeampaa keinoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu