Rittävä mulukku

Kertokaa tytöt (ja homo pojat)mikä on riittävä mulkun pituus teille?
3765
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

1m on sopiva!

Äänestä

Mul olis sopiva 15cm-22cm
Olen homo!Ei ole pilaa...
Jos on tolta väliltä niin sit vois edes harkita ottavas suihin!

Äänestä

vaan miten sitä käytetään.
Tosiaan se näin on!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GG88 kirjoitti:

Kertokaa tytöt (ja homo pojat)mikä on riittävä mulkun pituus teille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu